Změna!

letňák

Milí návštěvníci, příznivci a podporovatelé boskovického festivalu,

když jsme nedávno psali, že jsme snílci s nohama na zemi, neměli jsme tušení, jak těžké bude udělat finální rozhodnutí o přesunu 28. ročníku festivalu v Boskovicích až na rok 2021. Ano bohužel je to tak a nikomu určitě nemusíme vysvětlovat proč. Takže už si můžete psát do kalendářů datum 8.–11. 7. 2021.

Ovšem léto bez Boskovic si neumíme představit, nechceme vás ani sebe připravit o výjimečnou boskovickou atmosféru a nemíníme se vzdát jen tak. Když nemůžeme festivalem prázdniny otevřít, alespoň bychom se s nimi společně rádi rozloučili, a pokud to opatření dovolí, uspořádali alternativní třídenní variantu 28.–30. srpna.

V tuto chvíli tedy čekáme, jaké budou podmínky pro pořádání menších letních akcí, zda bezpečnostní a hygienická opatření umožní zachovat atmosféru festivalu i jeho finanční únosnost. Jakmile budeme mít jasno, budeme vás samozřejmě hned informovat.

Plnohodnotný osmadvacátý ročník festivalu tedy proběhne až v červenci 2021, vstupenky však zůstávají v platnosti a majitelé je budou moci využít buď na letošní alternativní variantu 28.–30. 8. nebo ponechat na rok příští. Budeme moc rádi a hodně nám to pomůže, pokud si vstupenky budete moci ponechat, ale víme samozřejmě, že někteří z vás se ocitli v obtížné situaci a těm nabízíme možnost je vrátit. Jakékoliv dotazy ohledně zakoupených vstupenek směřujte pouze na e-mail vstupenky-festival-boskovice@unijazz.cz.

Zachovejte nám prosím svou přízeň a podporu! Pevně doufáme, že se na konci léta přece jen sejdeme a těšíme se na vás!

Festovalový tým