Praktické informace

festivalová mapa

Ubytování

Ubytování návštěvníků festivalu je možné v stanovém městečku v ulici Pod Klášterem ve vlastních stanech nebo v Sokolovně (Sokolská 13, vchod ze dvora, otevřeno 22.00–10.00) za 50 Kč na osobu na celou dobu festivalu (v ceně je úschovna zavazadel a kol v kempu). Stanové městečko se nachází v historickém centru města, v krásném prostředí na louce pod zámkem.

Sprchy budou k dispozici za 20,-/osoba v Městských lázních (U Lázní 1734) od pátku do neděle v době 7.30–8.30 a 17.30–18.30 nebo 20.30–21.30 (aktuální informace každý den  u infostánku).
Pro návštěvníky festivalu platí sleva 25% na vstup do Lázní Boskovice (krytý bazén a sauna) a na koupaliště Červená zahrada (otevřeno podle počasí, aktuální informace u infostánku).

Ubytovací kapacity v Boskovicích (hotely, penziony atd..) bývají v době konání festivalu, i dlouho dopředu, plné. Zarezervujte si místo včas.

 

Parkování

Během festivalu prosím parkujte na vyhrazených parkovištích. Nelze parkovat v ulici Pod Klášterem (u kempu), ulice musí zůstat průjezdná.

Odpad

Ve festivalovém areálu včetně stanového městečka bude dostatečné množství odpadkových košů a kontejnerů. Prosíme návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali o čistotu a odpadkové koše využívali.

Také vás chceme poprosit o třídění odpadu – pro plasty a tetrapaky používejte výhradně žluté pytle. Děkujeme.

Psi

Na festival si můžete vzít čtyřnohého kamaráda s sebou. Ale ve městě i jednotlivých scénách musí být na vodítku a s náhubkem. Volný pohyb psů po městě je zakázaný (podle městské vyhlášky 2/2005).

Doprava

Informace o dopravních spojeních, autobusovém i vlakovém nádraží a taxislužbě najdete ZDE.

Opatření

Milí návštěvníci, respektujte prosím spolu s námí aktuální nařízení vlády ČR reagujíci na současnou epidemiologickou situaci. Doporučujeme zachovávat určené rozestupy a mít s sebou na festivalu roušku, ústenku či jinou ochranu dýchacích cest - minimálně pro návštěvu vnitřních prostor, kde v tuto chvíli znovu platí povinnost takovou ochranu nosit.
Prosíme, zachovejte i vy preventivně zvýšenou opatrnost a respekt ke zdraví ostatních návštěvníků a při podezření na nemoc či její příznaky zůstaňte raději doma.

Děkujeme.
Festivalový tým