Praktické informace

festivalová mapa

Ubytování

Ubytování návštěvníků festivalu je možné v stanovém městečku v ulici Pod Klášterem ve vlastních stanech v historickém centru města, v krásném prostředí na louce pod zámkem. Další možností bude školní tělocvična nebo Sokolovna, což včas upřesníme. Vše za 50 Kč na osobu na celou dobu festivalu (v ceně je úschovna zavazadel a kol v kempu).

Ubytovací kapacity v Boskovicích (hotely, penziony atd..) bývají v době konání festivalu, i dlouho dopředu, plné. Zarezervujte si místo včas.

 

Parkování

Během festivalu prosím parkujte na vyhrazených parkovištích. Nelze parkovat v ulici Pod Klášterem (u kempu), ulice musí zůstat průjezdná.

Odpad

Ve festivalovém areálu včetně stanového městečka bude dostatečné množství odpadkových košů a kontejnerů. Prosíme návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali o čistotu a odpadkové koše využívali.

Také vás chceme poprosit o třídění odpadu – pro plasty a tetrapaky používejte výhradně žluté pytle. Děkujeme.

Psi

Na festival si můžete vzít čtyřnohého kamaráda s sebou. Ale ve městě i jednotlivých scénách musí být na vodítku a s náhubkem. Volný pohyb psů po městě je zakázaný (podle městské vyhlášky 2/2005).

Doprava

Informace o dopravních spojeních, autobusovém i vlakovém nádraží a taxislužbě najdete ZDE.

Opatření

Milí návštěvníci, respektujte prosím spolu s námí aktuální nařízení vlády ČR reagujíci na současnou epidemiologickou situaci. Doporučujeme zachovávat určené rozestupy a mít s sebou na festivalu roušku, ústenku či jinou ochranu dýchacích cest - minimálně pro návštěvu vnitřních prostor, kde v tuto chvíli znovu platí povinnost takovou ochranu nosit.
Prosíme, zachovejte i vy preventivně zvýšenou opatrnost a respekt ke zdraví ostatních návštěvníků a při podezření na nemoc či její příznaky zůstaňte raději doma.

Děkujeme.
Festivalový tým