Vstupenky

Permanentky na festival Boskovice - letos trochu jinak!, který proběhne 28.–30. 8. budou v předprodeji od 1. 7. 2020 do 27. 8.  2020 a následně  na místě za 750 Kč, zlevněná permanentka za 600 Kč po předložení karty ISIC/ ITIC/IYTC/ALIVE.
Předprodej v sítích smsticket a GoOut, nebo MIS Boskovice (Masarykovo nám. 3/1, Boskovice), v Univerzitním kině Scala (Moravské nám. 127/3, Brno), Kavárně Potrvá (Srbská 2, Praha 6) či Kaštan – scéna Unijazzu (Bělohorská 150, Praha 6).

Členské vstupenky za 450 Kč budou k dostání pouze v kanceláři Unijazzu v Kaštanu (Bělohorská 150, Praha 6), v Prostoru (Hradní 3, Boskovice) a samozřejmě na místě. 
Na místě budou také k dostání permanentky za 450 Kč pro držitele karet ZTP a ZTPP s doprovodem.

Jednodenní permanentky na pátek a sobotu za 350 Kč budou v prodeji na místě, pokud nebude naplněna kapacita. Proto doporučujeme rezervovat si je předem na adrese vstupenky-festival-boskovice@unijazz.cz, do čtvrtka 27. 8. 20.00.

Permanentka platí na UNI scéně v Panském dvoře, na hradě a ve stanu Potrvá, v zámeckém skleníku, v kině Panorama, ve farské zahradě, v letním kině a na všechny výstavy. V prostorech s omezenou kapacitou, tedy v synagoze a v Prostoru v Panském dvoře platí držitelé permanentky poloviční cenu.

I letos bude v prodeji permanentka na filmové projekce v kině Panorama a v letním kině za 200 Kč.

Vstupenky na jednotlivé akce budou na místě v prodeji, pokud nebude naplněna kapacita, ceny 50–150 Kč, omlouváme se, nelze rezervovat předem.

Vstup pro děti do 12 let v doprovodu rodičů volný.

Doporučujeme využít předprodej, protože vstupenek je ze známých důvodů jen omezený počet.

___________________________________________________________________

 

Vstupenky zakoupené na standardní verzi festivalu, která měla proběhnout v červenci 2020, lze použít letos v srpnu, nebo příští rok v červenci na dalším ročníku festivalu. 
Oceníme, pokud nám dáte vědět, kdy vstupenky využijete, prosíme výhradně na e-mail vstupenky-festival-boskovice@unijazz.cz. Výhradně na tuto adresu prosím směřujte případné dotazy.