Užitečné informace: Občerstvení, ubytování, suvenýry aj.

Aktuální informace, novinky a změny naleznete u informačního stánku před Muzeem regionu Boskovicka (Hradní 1), kde také budou k dostání denní festivalové noviny.

 

Merchandise

U infostánku před Muzeem regionu Boskovicka si můžete zakoupit trika rozmanitých druhů a velikostí i v limitované sérii upcyklovaných trik a nátělníků. Pořídit si můžete praktické kelímky na pikniky a festival. Pro zbytek letní dovolené doporučujeme zakoupit kulturní magazín Uni před zámeckým skleníkem v UNI stánku.

Ubytování a hygiena

Ubytování návštěvníků festivalu je možné v kempu v ulici Pod Klášterem ve vlastních stanech za 50 Kč na osobu (v ceně je úschovna zavazadel a kol) nebo v tělocvičně ZŠ v Sušilově ulici také za 50 Kč (zde je možnost sprchy).

Parkování

Prosíme, parkujte na vyhrazených parkovištích. Z důvodu průjezdnosti není parkování povoleno v ulici Pod Klášterem (u kempu).

Odpad

Prosíme návštěvníky, aby dbali o čistotu a využívali odpadkové koše ve festivalovém areálu a stanovém městečku. Je-li to možné, využívejte vratné kelímky. Pomozte nám, třiďte odpad a ulevme společně přírodě. Na plasty a tetrapaky využívejte výhradně žluté pytle. Děkujeme!

Psi

Psí přátelé vítáni, ale pouze na vodítku a s náhubkem. Děkujeme.

Občerstvení

Program, genius loci a atmosféra jsou asi nejdůležitější věci, proč jste se vydali na tento festival. Ale rádi bychom vám přinesli i jiné zážitky. V letošním roce jsme se rozhodli, že trochu obměníme a zpestříme nabídku občerstvení, snažíme se více spolupracovat s podnikateli přímo z Boskovic, či nedalekého okolí. Ovšem volba festivalového piva opět padla na malý řemeslný Pivovar v Kamenici nad Lipou. Letos se můžete těšit na větší nabídku jejich sortimentu ve stánku u Skleníku, kde jsou stejně jako u všech dalších UNI barů (v Panském dvoře, Letním kině a na Palouku Potrvá) k dostání vratné kelímky. Záloha je 50 Kč a vracet je můžete nejen v barech, ale také u infostánku. Budou-li se vám líbit kelímky s festivalovým logem, můžete si je zakoupit.

Upozornění

Nevnášejte nápoje a občerstvení do uzavřených festivalových prostor. Děkujeme za pochopení.