Mobilní testovací centrum

Milí návštěvníci, je zodpovědností každého účastníka festivalu, aby splňoval jednu ze tří podmínek TNO, tedy měl platný negativní test, byl očkovaný nebo do 180 dnů po onemocnění Covidem-19. Abychom vám splnění usnadnili chystáme  pro vás za budovou Muzea regionu Boskovicka ve spolupráci se společností Podané ruce mobilní testovací centrum, jedná se o antigenní testy ze slin.
Instrukce najdete i v odkazu, kde si můžete rezervovat termín, na konci této aktuality, ale i zde připomínáme.

  • rezervace je nutná, bez ní není možné test poskytnout na náklady pojišťovny
  • rezervaci si může dotyčný vytvořit přes svůj chytrý telefon, případně přímo na místě 
  • rezervujte si konkrétní čas podle vaší potřeby (sloty jsou vytvořené po 10 minutách)
  • antigenní test hrazený pojišťovnou lze podstoupit 1x za 7 dní (den odběru je brán jako den první, další test lze podstoupit osmý den)
  • test lze na vlastní náklady podstoupit i v mezičase, cena pro samoplátce  je 201 Kč a platba je možná pouze kartou (platí i pro samoplátce, kteří nemají české pojištění)
  • na test hrazený pojišťovnou mají nárok i osoby očkované a ti, kdo mají potvrzení o prodělaném covidu, tyto osoby se ale testovat nemusí, stačím jim potvrzení o  očkování - nejméně 22 dnů po 1. dávce  nebo 14 dní po jednodávkové vakcíně, nebo potvrzení o prodělaném onemocnění - nejvýše 180 dnů po pozitivním testu. 

Prosíme vás o včasnou registraci, umožní nám dobře nastavit kapacitu centra a vám plynulé odbavení.

REGISTRACE ZDE