Buď jeden z nás, buď UNI!

ještě neskončil tento rok a my už intenzivně pracujeme na tom, čím ožijí Boskovice na začátku příštích prázdnin, v Čítárně  a v Kaštanu máme připravenou řadu zajímavých akcí na příští jaro,  tým festivalu Alternativa se sotva nadechl a už ladí to, co uslyšíme příští podzim, a na vydání v kulturním magazínu UNI čeká spousta zajímavých textů. Abychom tohle všechno zvládli, vydatně nám z čistého nadšení pomáhá řada dobrovolníků, ale přesto teď potřebujeme i další pomoc, a proto se obracíme na vás, naše příznivce s žádostí o podporu.

Nabízíme tři jednoduché způsoby, jak nám můžete pomoci.

Chcete se zapojit do dění v Unijazzu? Dopřejte si členství.
Připojíte se k lidem, kteří to s kulturou myslí opravdu vážně a budete mít možnost ovlivňovat, co se v Unijazzu děje, přinášet své nápady nebo inzerovat vlastní akce pro stejně naladěné lidi, jako jste vy. Podrobnosti najdete na unijazz.cz/clenstvi

Chcete spolu s námi podporovat živou kulturu?
Snadný a bezpečný způsob jednorázové nebo pravidelné podpory poskytuje platforma darujme.cz, kde najdete i náš profil na www.darujme.cz/unijazz. V tomto případě samozřejmě, pokud potřebujete, dostanete darovací smlouvu.

Chcete nás podpořit, ale sami nemáte nazbyt? Zkuste využít svoje běžné nákupy.
Nakupujete přes internet? S platformou givt.cz, která dává dohromady obchody, nakupující a neziskové organizace, nezaplatíte nic navíc, a přitom nám můžete přispět. Funguje to jednoduše. Při nákupech v zapojených e-shopech, a není jich málo, si můžete vybrat, ke které organizaci poputuje drobný příspěvek z vaší platby. Jednotlivé částky mohou působit jako kapky v moři, ale celkový efekt může být vzhledem k objemu online nákupů značný.
Více se dozvíte na webu givt.cz aktivní odkaz givt.cz/  a nepřehlédněte, že pro zjednodušení si můžete do vašeho internetového prohlížeče nainstalovat pomocníka , který za vás hlídá, zda navštívený e-shop součástí projektu. A existuje samozřejmě taky mobilní aplikace.

Děkujeme za podporu, vaší pomoci si velice vážíme.