Tvořivá dílna s Létajícím šnekem

Pro děti
UNI scéna
Pátek

NEJ BOSKTAŠKA?
Zúčastněte se soutěže a vytvořte tašku, která vystihuje boskovický festival...
Vyhlášení vítězů a předání cen 18:00 / UNI scéna

MAGNETICKY PŘITAŽLIVÁ DÍLNA
Vyrobte si magnetky rozmanitých motivů, tvarů a barev pro inspiraci, dekoraci nebo na seznam věcí, které vám dělají radost.

OBRÁZKY Z KAZETOVÉ PÁSKY
Vytvořte si kolážový obrázek z pásků vyřazených kazet s prďáckými písničkami.

pro děti i dospělé / 55–95 Kč


Ateliér Létající šnek
Sdružujeme lektory specializované na vizuální umění, muzejní pedagogiku, stará řemesla, arteterapii a artefiletiku. Naše akce jsou zaměřené na objevování zajímavých kreativních postupů a materiálů, na propojování různých druhů umění a na využití prvků expresivních terapií. Esenciální je pro nás prožitek z vlastní tvorby, komunikace, interdisciplinarita, používání příběhů a symbolů, poznávání všemi smysly, rozvíjení fantazie, jemné motoriky a vizuální gramotnosti. Realizovali jsme mnoho workshopů, dílen, kurzů (pro děti i pro dospělé) ve spolupráci s rozmanitými institucemi, projekty a akcemi...
Od roku 2015 máme stabilní místo – centrum Ulita (zámek Vyškov)

SPOLUPRÁCE (2011–2018): Muzeum Vyškovska (Expozice vyškovské lidové keramiky, Osobnosti Vyškovska – vzdělávací programy pro ZŠ), hrad Helfštýn (dílny během akcí), ZOO Vyškov (Vánoční létající jarmark od r. 2015), festivaly v Boskovicích a Didgeridoo v jeskyni, Colours of Ostrava (workshopy), Pohádky a příběhy, Třída plná kamarádů (projekty pro MŠ a ZŠ s prvky terapií), Týden výtvarné kultury Brno (workshopy), Relaxfest Vyškov (workshopy) a mnohé jiné.

LEKTOŘI (2011–2018): Ivana Burian Rumpelová (hlavní lektorka), Jiří Foltýn, Tomáš Poprik, Petra Hrnčířová, Veronika Chlubnová, Jana Šafránková, Aleš Leznar, Aneta Hegyiová, Gábina Vašíčková, Bob Jakeš, Martina Zedková, Klára Holíková, Vojta Hrubý, Lucie Lališová, František Javůrek aj.
atelier@letajicisnek.cz / FB: Ateliér Létající šnek