Bratři v tricku: Hra o trůn

cz
toaletní pohádka na malou i velkou
Pro děti / Sobota / Hrad /

Když musíš, tak musíš! Odskočte si s Bratry v tricku, kteří hravou formou míří přímo na mísu ožehavého tématu a nejen žonglováním záchodovými prkýnky, papíry a štětkami přibližují divákům místo, kam i císař pán chodí sám. Spláchněte starosti na originální vyvoněné rodinné show, ve které jde o… trůn!

Režie: Karel Kratochvíl
Loutky a scénografie: Filip Bednár
Dramaturgie: Zuzana Vojtíšková
Loutky a scéna: Klára Fonová
Produkce, Michaela Holbíková, ART Prometheus
Hrají: Adam Jarchovský, Václav Jelínek 
45 min. / od 4 let 

 

Bratři v tricku 
Toto v České republice ojedinělé duo počalo společně fungovat v květnu roku 2009. Až do současnosti pak „Bratři“ předvedli své kousky na nespočtu akcí u nás i ve světě. Jejich specializací je propojování technicky náročného žonglování s pohybem a výrazem. Snaží se co nejméně kopírovat zkostnatělá cirkusová vystoupení a vytváří moderní show. Jejich vystoupení jsou stavěná tak, aby se diváci bavili nejen precizním technikou, ale i divadelní stránkou. 
Show Bratrů v tricku už mělo možnost zhlédnout tisíce lidí v České republice, Španělsku, Finsku, Švédsku, Lotyšsku, Slovinsku, Bosně a Hercegovině, Makedonii, Izraeli, Ukrajině, Itálii, Polsku, Slovensku a v neposlední řadě v Číně na světové výstavě EXPO 2010 v Šanghaji a na závodech Formule 1 v Bahrajnu, kde jsme v rámci projektu V.O.S.A reprezentovali Českou republiku.