BoSkovicE 2018

5th - 8th July 26th edition of the festival for the Jewish Quarter

Practical information

Vstupenky

Předprodej: festival Boskovice 2018

Až do konce roku si můžete zakoupit vstupenku na festival Boskovice za nejnižší možnou cenu 450 Kč. Předprodej vstupenek probíhá přes goout.cz (formulář níže) nebo v Čítárně Unijazzu (Jindřišská 5, Praha 1)

Permanentka platí:

V letním kině, na hradě a Palouku, v zámeckém skleníku, na UNI scéně, na výstavy, v kině Panorama, ve farské zahradě a na doprovodné akce.

SOUTĚŽ
I. kolo soutěže: 1. - 7. června
Výherci: Kristýna Synková, Jan Schmitt, Simona Kvasničková
II. kolo soutěže: 8. - 14. června
Výherci: Jakub Gall, Erys Janáčová, Rudolf Dub
III. kolo soutěže: 15. - 21. června
Výherci: Zdeněk Rosenberg, Anna Klinkovská, Jan Novotný
IV. kolo soutěže: 22. - 28. června
Výherci: Monika Niklová, Eva Dočkalová, Tereza Randáková
V. kolo soutěže: 29. června - 4. července
Výherci: Eva Mare, Klára Hečlová, Martin Komárek
Mapa
Ubytování

Stanové městečko bude jako vždy v krásném prostředí na louce pod zámkem ve vlastních stanech za 50 Kč na celou dobu festivalu (v ceně je úschovna zavazadel a kol), nebo v tělocvičně ZŠ v Sušilově ulici, kde je možnost sprchy (otevřeno 22.00–10.00).

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Předprodej vstupenek:

Permanentka 650 Kč / 550 Kč (student) – Čítárna Unijazzu (Jindřišská 5, Praha 1), Rekomando (Trojanova 9, Praha 2), MIS Boskovice (Masarykovo nám. 1, Boskovice), Univerzitní kino Scala (Moravské nám. 127/3, Brno), GoOut.cz. Permanentka pro členy Unijazzu a ZTP, ZTP/P s doprovodem za 350 Kč (k zakoupení pouze v Čítárně Unijazzu a na místě).

Vstupenky na místě:

Permanentka za 750 Kč / 650 Kč (student) Permanentka na filmové projekce 200 Kč Vstupenky na jednotlivé akce k dostání na místě 40–300 Kč Jednodenní permanentka (pá, so) 400 Kč Děti do 12 let v doprovodu rodičů zdarma.

Permanentka platí:

V letním kině, na hradě a Palouku, v zámeckém skleníku, na UNI scéně, na výstavy, v kině Panorama, ve farské zahradě a na doprovodné akce.

Parkování

Během festivalu prosím parkujte na vyhrazených parkovištích. Neparkujte v ulici Pod Klášterem (u kempu), která musí zůstat průjezdná.

Psi

Na festival si můžete vzít psa, ale ve městě i jednotlivých scénách musí být na vodítku a s náhubkem. Volný pohyb psů je zakázaný (podle městské vyhlášky 1/2006) a do hradu psi nesmějí.

Odpad

Ve festivalovém areálu včetně stanového městečka bude dostatečné množství odpadkových košů a kontejnerů. Prosíme návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali o čistotu a odpadkové koše využívali.

Také vás chceme poprosit o třídění odpadu – pro plasty a tetrapaky používejte výhradně žluté pytle. Děkujeme.

Doprava

TAXI p. Kučera - tel. 776789699

Aktuální informace

Veškeré aktuální informace budou k dispozici u informačního stánku festivalu.

PRESS

25. ročník festivalu pro židovskou čtvrť BOSKOVICE se v roce 2017 koná od čtvrtka 6. do neděle 9. července.

Kontakt: Kateřina Kostková, unijazz@unijazz.cz, 731 503 823